Novinky

Nový uživatel

Koncert Tonyho Ackermana

Rádi bychom vám oznámili skvělou zprávu :)

Ohlasy na loňský koncert Tonyho Ackermana byly velmi pozitivní, tudíž jsme zkusili oslovit Tonyho znovu a pan Ackerman naše pozvání s nadšením přijal. S radostí vás tudíž zveme k nám, do mýdlárny Rubens, na již druhý koncert skvělého jazzového kytaristy a známého hudebníka Zdeňka Maliny, který bude Tonyho doprovázet na mandolínu.
Přijďte si oddechnout, zarelaxovat a načerpat energii pro nadcházející zimní období. Po celý večer pro vás bude k dispozici dobré vínko i Svatomartinské, a lehké občerstvení z Relax baru Růžák.

Koncert se bude konat 11. 11. 2017, od 19:00 hod.

Vstupenky jsou již v prodeji v mýdlárně Rubens v Růžové.

Můžete si je též zamluvit přes náš mail info@mydlarnarubens.cz nebo telefonicky na tel.: 604 783 281

Budete mít samozřejmě také možnost si u nás zakoupit výrobky naší mýdlárny.

Těšíme se na vás :)

 

Účinkující:

Americký virtuózní kytarista Tony Ackerman žije ve České Republice třicet let. V jazzove duo s Martinem Kratochvílem hrál tisíce koncertů nejen u nás, ale po Evropě, v USA, a na blízkém Východě -- a spolu mají nahráno devět LP. U nás v Mýdlárně Rubens, Ackerman představí fascinující sólový večer na pěti akustických kytarách. V první polovině večera čerpá ze svých hudebních kořenů v různých amerických stylech - folk, bluegrass, blues a ragtime. V druhé části večera pokračuje klasickou kytarou, brazilskou bosanovou, a na závěr hraje své originální skladby a improvizace, které jsou inspirovány hudebními styly z celého světa.

Zdeněk Jahoda působí ve skupině Monogram, a to již od samého počátku. V anketě České bg. asociace byl několikrát oceněn jako mandolinista roku a od americké SPBGMA "best mandolin player /1998/. Spolupracuje, nebo spolupracoval s různými hudebními uskupeními (Bill Keith, Chris Jones, Fragment se kterou vystupoval i v naschvilské Grand Ole Opry. Je též zván jako studiový hráč (Petr Spálený, Daniel Landa, Daniel Hůlka atd..)

Mydlarnarubens.cz © 2003-2018